Linie pakujące - dystrybucja i serwis

O firmie

Dlaczego Mas Trading?

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE POPARTE REFERENCJAMI

Działamy na europejskim rynku ponad 20 lat, dostarczając rozwiązania w zakresie pakowania i transportu produktów i palet. Nasze kompletne linie pracują od wielu lat w zakładach producentów żywności, napojów, materiałów budowlanych i izolacyjnych, detergentów, nawozów, węgla i pelletu, opakowań i wielu innych produktów. Jesteśmy dumni mogąc poszczycić się referencjami i współpracą z licznymi polskimi firmami - i tymi dużymi, i tymi mniejszymi - każda jest dla nas niezwykle cenna.

 
Zaufali nam między innymi:
 

 

 

BOGATA OFERTA - WYSOKIEJ JAKOŚCI MASZYNY PAKUJĄCE

Dzięki wieloletniej współpracy z czołowymi producentami maszyn przemysłowych, obecnie jesteśmy w stanie zaoferować Państwu całą gamę najwyższej klasy maszyn i urządzeń pakujących. W naszej kompleksowej ofercie znajdują się kartoniarki, pakowaczki, nalewaczki, szeroki wybór paletyzatorów, systemy transportu produktów i palet, automatyczne foliarki do pokrywania produktów na paletach folią zimnokurczliwą (kaptur stretch) i termokurczliwą (shrink).

 

KOMPLETNE LINIE PAKUJĄCE

Sprawna i efektywna automatyzacja procesu pakowania w zakładzie oznacza często - poza zakupem pożądanej maszyny pakującej - konieczność zorganizowania doprowadzenia produktu do tego urządzenia, a następnie odebrania go z maszyny. Zwykle niezbędna jest również integracja nowych urządzeń z istniejącym systemem lub innymi nowymi maszynami.

Nasze doświadczenie, w połączeniu z bogatą ofertą maszyn i przenośników naszych partnerów biznesowych, pozwala nam na zaproponowanie Państwu kompleksowej oferty, obejmującej dobór odpowiednich, optymalnych dla Państwa potrzeb i produktu urządzeń, połączenie ich systemem transportu i spięcie wspólnym systemem sterowania.

 

POMOC W DOBORZE OPTYMALNYCH ROZWIĄZAŃ

Jeśli tylko brak pomysłu lub ograniczona znajomość rynku maszyn pakujących powstrzymuje Państwa przed inwestycjami w końcówkę linii - z przyjemnością pomożemy Państwu pokonać tę przeszkodę!

Nasi doradcy techniczno-handlowi chętnie przedstawią Państwu dostępne rozwiązania i zasugerują te najbardziej optymalne. Jesteśmy otwarci na kontakt telefoniczny i mailowy, a w przypadku zainteresowania z Państwa strony - na spotkanie i zapoznanie się ze specyfiką pracy w Państwa zakładzie.

W przypadku większości oferowanych przez nas maszyn jesteśmy w stanie zorganizować dla Państwa wizytę referencyjną, podczas której będziecie mieli możliwość zobaczenia na własne oczy, jak pracuje dane urządzenie, a czasem nawet zrobić testy z własnym produktem.

Ponadto oferujemy pomoc w doborze najkorzystniejszych form finansowania inwestycji, oferując opcję najmu maszyn przy dogodnym systemie spłat.

 

SERWIS I WSPARCIE TECHNICZNE

Nawet najwyższej jakości maszyny potrzebują konserwacji i przeglądów, żeby móc jak najdłużej i jak najsprawniej pełnić swoje funkcje. Zdarza się również,  że mimo właściwej konserwacji i obsługi, urządzenia ulegają awarii. Przestój w pracy linii może pociągnąć za sobą realne straty, dlatego zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest dla Państwa łatwy i komfortowy dostęp do serwisu.

Mas Trading oferuje Państwu autoryzowany serwis wszystkich dostarczanych maszyn pakujących. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra, bazując na wiedzy i doświadczeniu zdobywanym przez ponad piętnaście lat, wspiera Państwa w procesie projektowania linii i wyboru optymalnych rozwiązań technicznych, prowadząc przez fazę montażu, instalacji, opiekę posprzedażową i dostarczanie części zamiennych.