Linie pakujące - dystrybucja i serwis

Nowy standard pakowania w puszki i słoiki

Swiss Can Machinery - Napełniarki i zamykarki do puszek i słoików

Swiss Can Machinery AG jest naszym kompetentnym partnerem w zakresie innowacyjnych maszyn i komponentów do napełniania i zamykania puszek i słoików z produktami w proszku oraz suchymi. Wraz z doświadczonymi inżynierami rozwijamy, projektujemy i wykonujemy indywidualne maszyny, a także kompletne linie rozlewnicze - dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych międzynarodowych klientów.

 

Nasze maszyny są specjalnie opracowane do ekonomicznego i niezawodnego napełniania puszek z mlekiem w proszku lub inną formułą dla niemowląt.
Dzięki naszej technologii modyfikacji atmosfery możemy osiągnąć poniżej 0,5% O2 wewnątrz puszki. Fakt ten gwarantuje bardzo długi okres trwałości zapakowanego produktu.

 

Nasze maszyny do napełniania i zamykania spełniają nie tylko wysokie wymagania przemysłu farmaceutycznego w zakresie higieny, ale również spełniają wysokie wymagania techniczne. Deklaracje zgodności dla części maszyn będących w bezpośrednim kontakcie z produktem i możliwości śledzenia tych części są zapewniane przez Swiss Can Machinery.

 

Nasza innowacyjna technologia umożliwia łączenie puszek lub słoików na tej samej maszynie. Po zmianie niektórych ustawień urządzenie można przełączyć z puszek na słoiki w kilka minut.

 

Maszyny do napełniania maszyn Swiss Can Machinery mają unikalny automatyczny proces optymalizacji, aby dostosować się do stale zmieniających się warunków napełniania - nie tylko na rzecz dokładności, ale także wydajności.

 

Po unikalnym podstawowym dostosowaniu wymaganych parametrów do różnych produktów np. żądane napełnienie według produktu, wagi, tolerancji itp.  Parametry te można zmieniać w dowolnym momencie za pośrednictwem interfejsu HMI. Urządzenie oblicza odpowiednie ustawienia z parametrów i optymalizuje automatycznie podczas bieżących wypełnień. Zmiany warunków, takie jak różnice w materiale masowym (masa, ​​prędkość przepływu) lub w środowisku (temperatura, wilgotność powietrza) są automatycznie rozpoznawane i odpowiednio korygowane.

 

W naszych maszynach do napełniania puszka wibruje (jeśli jest to konieczne), aby uzyskać odpowiednią wolną przestrzeń (między produktem a pokrywką). Aby zapobiec powstawaniu pyłu, odbiór pyłu odbywa się skutecznie we właściwych pozycjach. Napełniona puszka ważona jest przez tzw. kontrolę zwrotną. Puszka, która nie spełnia parametrów, jest automatycznie odrzucana.

 

System weryfikuje dokładność i ilości napełnionych puszek lub słoików, a wyniki są zapisywane na pamięci USB lub Master Control.


Data dodania: 2018-07-23 01:34:19
« Powrót